دلایل انتخاب مرکز تخصصی آمین

Image

تاکید بیش از حد بر ارائه اطلاعات و دانش نظری در مراکز آموزشی کودکان (همچون، ریاضی با چرتکه UC MATH وغیره) باعث شده تا دلبندان عزیزمان از یادگیری مهارت های ضروری زندگی روزمره محروم شده و از اصلی ترین بعد انسانی که همانا بعد اخلاقی است، دور شوند. لذا، با کم رنگ کردن این کج روی ها، مهمترین هدف ما آموزش و ارتقای بعد انسانی در قالب مهارت های زندگی کودک و خانواده است. بعلاوه، با توجه به تاکید کورکورانه ی دنیای امروز به ساخت انسانهایی تک بعدی (بعد شناختی یا سواد دار شدن)، هدف این مرکز بر خلق انسانهایی همه جانبه است؛ آن نوع انسانی که خداوند منان هدفش را از خلقت بر آن استوار داشته است.

در این مرکز فعالیت های آموزشی در گروه های کوچک صورت می یابد. تعداد افراد کم این امکان را فراهم میسازد تا توجه لازم به کودکان معطوف گردد. نسبت کودک به مربی در مرکز تخصصی آمین یکی از بهترین ها بوده و حتی از مقتضیات تعیین شده بسیار فراتر است.

Image

 

مربیان متخصص ما (با حداقل مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی) بسیار مجرب بوده و به فرهنگ و ارزش های خانوادگی کودکان احترام قایل اند.

 


ما بخوبی میدانیم که کودکان برای رشد همه جانبه نیاز به روابط سالم دارند، بدین جهت متعهدیم تا روابط فردی با کودکان و خانواده هایشان ایجاد کنیم.

Image


به عنوان یک مرکز تخصصی مستقل، تمامی تصمیم گیری های آموزشی ما بر اساس بهترین رویکردهای بروز که کارآمدی آنها در تحقیقات علمی مورد تایید بوده، استوار است.

 

به منظور ایجاد دسترسی همگانی به مراقبت های ویژه کودکان (در خارج از خانه)، در این مرکز خانواده های محترم (بسته به نوع ثبت نام شان) از تخفیف 10 الی 35 درصد برخورداراند.

 

Image

اگرچه هزینه ثبت نام تا حدودی گران بنظر میرسد، اما این امر باعث شده تا بتوانیم بهترین مربیان را به خدمت گرفته و برنامه های آموزشی با کیفیتی را ارایه دهیم. تقریبا بیش تر از 80 درصد از درآمد سالیانه ما صرف حقوق کارکنان می شود. ما معتقدیم که یک برنامه آموزشی خوب به کارآمدی مربیان آن است. بنابراین، سرمایه گذاری ما بروی مربیان مان است.

مرکز تخصصی رفاه کودك و خانواده آمین در حوزه مهد کودك ، پیش دبستان و خدمات مشاوره تخصصی در شهر تبریز فعالیت می نماید.

همراه ما در شبکه های اجتماعی

خبرنامه

لطفاً برای اطلاع از آخرین اخبار سایت آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نموده و بر روی دکمه اشتراک کلیک نمایید.

Slider